Ozonowanie wnętrza

Jakość powietrza we wnętrzu naszego pojazdu jest niezwykle ważna, dlatego też warto co jakiś czas zdecydować się na ozonowanie samochodu. Dlaczego? Ozon ma bardzo silne właściwości odkażające, ponadto dociera w każdy zakamarek naszego samochodu, dzięki czemu pozbywa się mikroorganizmów i nieprzyjemnych zapachów. Ozonowanie pozwala nam na ✔️usunięcie nieprzyjemnych zapachów, m. in. dymu papierosowego ✔️usuwa alergeny […]
Zobacz więcej

Lakierowanie skór

Kompleksowa renowacja skóry samochodowej polega na usunięciu wszelkiego rodzaju przetarć, pęknięć, dziur i przebarwień. W efekcie regeneracji, tapicerka samochodowa odzyskuje pierwotny kolor i wygląd. Dodatkowo po wykonanej usłudze istnieje możliwość dodatkowego zabezpieczenia skóry, co zmiejszy ryzyko ponownego jej uszkodzenia.
Zobacz więcej

Bezinwazyjne wyciąganie wgnieceń

W  naszym studio  wykonujemy kompleksowe usuwanie wgnieceń z karoserii powstałych podczas niewielkich kolizji drogowych, szkód parkingowych lub zjawisk atmosferycznych jtj. np. gradobicie. Stosowana przez nas bezinwazyjna metoda naprawy wgnieceń nie ingeruje w strukturę lakieru, dzięki czemu możemy uniknąć czasochłonnego i kosztownego lakierowania. 
Zobacz więcej

Zmiana wnętrza pojazdu

Jesteś znudzony wnętrzem swojego samochodu? Chcesz zmienić go nie do poznania? Zadzwoń lub napisz do nas! W naszej ofercie posiadamy szeroki zakres usług, który pozwoli Ci zmieni wnętrze swojego samochodu tak jak zaplanowałeś.  
Zobacz więcej

Detailing wnętrza

Jest to złożony proces czyszczenia wnętrza pojazdu i regeneracji wszystkich części tj. gumowych, winylowych, drewnianych, skórzanych, carbonowych. Elementy te są poddawane kilku etapom  czyszczenia, następnie zostają zabezpieczone wysokiej klasy produktami, które pozwalają uzyskać znakomity wygląd wnętrza. Dzięki regularnej pielęgnacji pojazdu, może on przez wiele lat wyglądać jak nowy!
Zobacz więcej

Czyszczenie i impregnacja dachu cabrio

Samochody z dachem cabrio charakteryzują się wrażliwością na czynniki atmosferyczne i eksploatacyjne. Nieprawidłowa pielęgnacja poszyć materiałowych może doprowadzić do przyspieszonego zużycia materiału. Dzięki  dokładnemu oczyszczeniu i impregnacji  dachu cabrio,  jesteśmy wstanie zatrzymać proces starzenia się materiału, dodatkowo  chronimy włókna materiału przed promieniami UV, eliminujemy wsiąkanie wody i różnego rodzaju cieczy w głąb materiału.
Zobacz więcej

Regeneracja tapicerki skórzanej

Jak dobrze wiemy, podczas eksploatacji pojazdu, elementy niezabezpieczone tracą swój pierwotny wygląd. Tapicerkę skórzaną można uznać za jeden z najbardziej zużywających się elementów wnętrza pojazdu. Odpowiada on nie tylko za estetykę pojazdu i prestiż, ale również za wygodę i komfort. Popękana, przebarwiona i wytarta skóra potrafi zepsuć wygląd nawet najnowocześniejszego samochodu. Shine Car Detailing jest […]
Zobacz więcej

Czyszczenie zewnętrzne pojazdu

Jest to bardzo złożony proces polegający na usunięciu z lakieru wszelkiego rodzaju  pozostałości  takich jak asfalt, smoła, soki z drzew, ptasie odchody. Dokładnemu oczyszczeniu poddawana jest również komora silnika, wnęki w drzwiach i bagażniku, wlew do baku, felgi z oponami i nadkola. Proces ten jest niezbędny w przypadku korekty lakieru.
Zobacz więcej

Zabezpieczenie lakieru folią bezbarwną

W naszej ofercie znajdą Państwo także opcję zabezpieczenia lakieru folią, która w połączeniu z ceramiczną powłoką daje niesamowity efekt wizualny, a także zapewnia podwójną ochronę lakieru przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Nasza firma używa folii firmy Llumar, która jest jedną z najlepszych folii dostępnych na rynku.
Zobacz więcej

Zmiana koloru

Zgodnie z panującymi na świecie trendami, nasza firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferuje zmianę koloru pojazdu poprzez oklejenie go folią. Istnieje także możliwość wykonania usługi na poszczególnych częściach (np. maski, spojlery, felgi, itp.)
Zobacz więcej

Dodatkowe opcje

W studiu Shine Car Detailing zajmujemy się także mniejszymi usługami, oferując przy tym indywidualne podejście do każdego klienta.. W dodatkowych opcjach znajdą Państwo między innymi: Detailing komory silnika Detailing felg Czyszczenie końcówki wydechu Zabezpieczenie szyb powłoką hydrofobową Zabezpieczenie elementów plastikowych, drewnianych, carbonowych, winylowych powłoką    ceramiczną Zabezpieczenie skóry i tkanin materiałów powłoką hydrofobową(ceramiczną). Zabezpieczenie felg powłoką […]
Zobacz więcej

Niestandardowe pojazdy

Wśród naszych usługach znajdziecie Państwo również możliwość detailingu helikopterów, samolotów i łodzi. Dzięki znajomości technologii i zdobytemu doświadczeniu, jesteśmy wstanie wykonać całą gamę usług dotyczących pojazdów niestandardowych. Mimo różnych materiałów użytych do ich konstrukcji , nasze produkty świetnie poradzą sobie z tym zadaniem.
Zobacz więcej

Ceramiczne zabezpieczenie lakieru

W naszej ofercie znajdą Państwo również zabezpieczenie powłoki lakierniczej pojazdu.   – Nie usuniesz powłoki poprzez chemię na myjni, powłokę trzeba spolerować – Wysoka odporność na zarysowania – Doskonała hydrofobizacja – Odporny na promienie UV – Odporna na chemikalia – Odporna na korozje i utlenianie – Bardzo łatwa obsługa – Piękny i głęboki połysk – […]
Zobacz więcej

Korekta lakieru

Proces polegający na usunięciu z powłoki lakierniczej różnego rodzaju defektów lakierniczych tj. hologramy, świrle, smugi, utlenienia, wżery powodujące utratę głębi koloru i połysku lakieru. Usługa ta również przystosowana jest do nowych pojazdów, które w większości posiadają lakier ekologiczny, który nie jest już tak odporny na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne. Niewystarczające zabezpieczenie pojazdu podczas jego transportu, […]
Zobacz więcej