Ceramic Pro w Shine Car Detailing

Ceramic Pro Strong 9H 4.0

Ceramic Pro Strong 9H to aktualnie w branży detailingowej najdoskonalsze powłoki zabezpieczające lakier. Żaden inny specyfik nie może równać się z powłokami Ceramic Pro, które zapewniają nieskazitelny, lustrzany blask, wydobywają głębię koloru oraz zabezpieczają powłokę lakierniczą przed zarysowaniami i zanieczyszczeniami. Dzięki Ceramic Pro 9H lakier staje się odporny na agresywną chemię, promienie UV, a także wszelakie czynniki atmosferyczne, np. kwaśne deszcze. Przejawia ponadto właściwości hydrofobowe.

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY CERAMIC PRO 9H:

Ceramic Pro 9H 4.0  to  jedyny produkt na rynku powłok ochronnych, któremu przyznano certyfikat twardości wykonany przez niemiecki instytut SGS. Została poddana licznym testom, prowadzonym przez detailerów (m.in. Mela Craiga) oraz instytuty badawcze.
Powłoka ochronna nakładana jest na lakier w pięciu warstwach
(4 warstwy Ceramic Pro Strong 9H 4.0 + 1 warstwa Ceramic Pro Light).
Możliwe jest zastosowanie większej ilości warstw dla podwyższenia twardości oraz trwałości.

Powłokę ochronną Ceramic Pro Strong 9H 4.0 można znaleźć wyłącznie u certyfikowanych ekspertów, w tym w Shine Car Detailing. Jest to produkt wysoce zaawansowany, w związku z czym jedynie autoryzowani przez Ceramic Pro eksperci mają prawo się nim posługiwać.

Ceramic Pro Light

Ceramic Pro Light jest to podstawowa powłoka oferowana przez Nanoshine Ceramic Pro. Rewelacyjnie zabezpiecza lakier na okres dwóch lat. Lakier pokryty Ceramic Pro Light odzyskuje głębię koloru i posiada idealny blask. Staje się odporny na agresywną chemię, promienie UV oraz czynniki atmosferyczne. Ponadto nabiera właściwości hydrofobowych.

Ceramic Pro Rain – niewidzialna wycieraczka

Ceramic Pro Rain pozostawia na strukturze szyby ceramiczną nanopowłokę, która chroni przed negatywnymi skutkami deszczu, przez co przejawia właściwości „niewidzialnej wycieraczki”. Niweluje konieczność używania wycieraczek podczas jazdy w deszczu. Sprawia, że powierzchnia pozostaje czysta przez dłuższy czas oraz poprawia widoczność w nocy. Utrzymuje się od 12 do 24 miesięcy. Jest wysoce odporna na chemię, a także ścierania.

Ceramic Pro Plastic

Ceramic Pro Plastic – powłoka chroniąca powierzchnie wykonane z gumy oraz tworzyw sztucznych. Oparta na działaniu cząsteczkowej sieci ceramicznej doskonale chroni powierzchnie przed odbarwieniem, zabrudzeniami czy też negatywnymi skutkami promieniowania UV. Pozostawia eleganckie, satynowe wykończenie. Utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy i nie wymaga w tym czasie żadnych poprawek. Po nałożeniu Ceramic Pro Plastic wystarczy jedynie przetrzeć wybrane elementy wilgotną mikrofibrą, aby przywrócić im czystość.

Zabezpieczenie tapicerki. Ceramic Pro Leather / Ceramic Pro Textile

Ceramic Pro Leather  – powłoka, która doskonale sprawdza się w zabezpieczeniu tapicerki skórzanej. Pozostawia skórę czystą przez bardzo długi czas, a także sprawia, że ponowne przywrócenie tego stanu jest niebywale szybkie i łatwe. Nadaje ładne, matowe wykończenie. Skóra pokryta Ceramic Pro Leather może swobodnie oddychać, ponadto niestraszne jej szkodliwe działanie promieniowania UV. Zyskuje również właściwości hydrofobowe. Cały efekt utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy.
Ceramic Pro Textil – idealny środek do zabezpieczenia tapicerki materiałowej oraz alkantary. Tkanina staje się bardziej odporna na zabrudzenia i łatwa w ewentualnym czyszczeniu, a także nabiera właściwości odpychających ciecz. Woda nie wsiąka, lecz utrzymuje się na powierzchni materiału.