Shine Car Detailing jest profesjonalnym studiem pielęgnacji pojazdów, w którym Państwa samochód ma szansę odzyskać dawny, zachwycający i nieskazitelny wygląd, bez względu na jego wiek oraz przebieg. Dołożymy również wszelkich starań, aby czasy jego świetności trwały jak najdłużej.

      Wkładamy wiele serca w wykonywaną przez nas pracę, a zadowolenie Klienta to dla nas ogromny priorytet.  Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, którzy działają z ogromnym zaangażowaniem oraz nie poprzestają w doskonaleniu swoich umiejętności. Gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz dbałość o każdy szczegół, czego dokonujemy m.in. dzięki zastosowaniu produktów jedynie wysokopółkowych marek (Ceramic Pro, Rupes, Koch Chemie). Produkty, na których pracujemy, to najczęściej te same, jakich używają najwięksi mistrzowie detailingu. Proponujemy szeroki wachlarz usług, od standardowego, bezpiecznego mycia, po aplikację wysokiej klasy powłok ceramicznych. Oprócz tego można swój pojazd poddać u nas takim zabiegom, jak m.in.: korekta lakieru, czyszczenie tapicerki, pielęgnacja dachów cabrio , obszywanie elementów tapicerowanych,  czy inne, wykonywane na życzenie Klienta.

      Każdego dnia staramy się rozwijać i wychodzić na przeciw oczekiwaniom gości naszego studio. Dbamy nie tylko o ich zadowolenie z wykonanej usługi, lecz także o komfort w trakcie całego okresu współpracy z nami. Z tego względu podjęliśmy decyzję, aby sklep Shine Car Detailing Shop funkcjonował tuż obok studio SCD oraz odpowiednio zaaranżowaliśmy to miejsce, dzięki czemu można w przyjemnych warunkach poczekać na realizację zlecenia czy nawet obserwować nasze poczynania przy pielęgnacji Państwa pojazdu. Sam sklep wyposażony jest w produkty najlepszych, wielokrotnie sprawdzonych przez nas marek. Skrupulatnie dobieramy asortyment naszego sklepu w ten sposób, aby każdy mógł znależć w nim coś dla siebie. Na naszych półkach widnieją zarówno specjalistyczne specyfiki o złożonych formułach (np. Ceramic Pro), jak i proste  oraz szybkie w użyciu (acz równie skuteczne) kosmetyki, z użyciem których nawet zupełny laik poradzi sobie wzorowo. Oferujemy ponadto fachowe doradztwo przy wyborze odpowiednich produktów. Jesteśmy również otwarci na wszelakiego rodzaju współpracę np. z myjniami samochodowymi, którym zawsze polecamy najwyższej jakości towar w atrakcyjnej cenie.

      Od niedawna funkcjonuje także w naszym studio mobilne Car Spa, dzięki któremu możemy realizować wybrane usługi we wskazanym przez Klienta miejscu. Wystarczy zadzwonić, ustalimy wówczas dogodny termin, w którym pojawimy się w wyznaczonym miejscu. Oferta ta skierowana jest przede wszystkim z myślą o osobach, którym brak możliwości czasowych uniemożliwia dbanie o ukochane cztery kółka. Dzięki temu bez wychodzenia z domu czy z pracy i bez najmniejszego wysiłku można cieszyć się czystym i zadbanym samochodem.