x
Produkt Niki Pepitka jest teraz w promocyjnej cenie!

Kosmetyki samochodowe

Do zastosowania wewnątrz California Scents – Coronado Cherry

W naszym sklepie znajdą Państwo kosmetyki samochodowe do stosowania wewnątrz, dzięki którym można odświeżyć tapicerkę i sprawić, że w aucie będzie wyczuwalny delikatny, przyjemny zapach. Produkty dostępne są w wygodnej formie past lub aerozoli, a każdy z nich umożliwia szybką i bezproblemową aplikację.

Do zastosowania na zewnątrz ADBL Tire and Rubber Cleaner

Dokładnie wyczyszczone auto przyciąga wzrok i świetnie się prezentuje. By zadbać o lakier, wystarczy sięgnąć po dostępne w naszym sklepie kosmetyki samochodowe do stosowania na zewnątrz. To świetny wybór dla osób, które marzą o lśniącej karoserii bez zarysowań czy śladów kurzu i błota. W ofercie znajdą Państwo aerozole i pasty najlepszych producentów.

Zestawy kosmetyków samochodowych Autoglym High Definition Cleanser Kit

Jeśli pragną Państwo zadbać o wygląd swojego auta, zachęcamy do zaopatrzenia się w zestawy kosmetyków samochodowych cenionych producentów. W każdym z nich znajdują się specjalistyczne środki do ochrony lakieru karoserii oraz tapicerki. Nie tylko świetnie czyszczą, ale także pozostawiają przyjemny zapach wewnątrz auta.

Korekta lakieru Koch Chemie – Gąbka polerska żółta

Konieczna okazała się korekta lakieru? By skutecznie pozbyć się zarysowań, zachęcamy Państwa do wypróbowania specjalistycznych kosmetyków samochodowych renomowanych marek. W naszej ofercie znajdują się m.in. wytrzymałe gąbki polerskie, materiały ścierne, politury maszynowe oraz zestawy środków do renowacji karoserii, które pozwalają na szybkie pozbycie się zarysowań.

Najnowsze produkty
Wyświetl więcej
Aktualne promocje
Wyświetl więcej
Co nowego na blogu?

Fiat 125 p – samochód kultowy, ikona polskiej motoryzacji.

Fiat 125 p – samochód, który zna każdy. Słusznie zwany legendą polskiej motoryzacji. Niegdyś król szos, dziś spotkać można jedynie pojedyncze egzemplarze należące do koneserów zabytkowych pojazdów czy starszych panów, którym ciężko się rozstać z pojazdem ich młodości. Mimo, że nie posiadał wielu udogodnień, jak chociażby wspomaganie kierownicy czy klimatyzacja, które obecnie są dla nas […]
Czytaj dalej