x
Produkt Niki Srebrny Metaliczny jest teraz w promocyjnej cenie!

Kosmetyki samochodowe

Do zastosowania wewnątrz California Scents – Coronado Cherry

W naszym sklepie znajdą Państwo kosmetyki samochodowe do stosowania wewnątrz, dzięki którym można odświeżyć tapicerkę i sprawić, że w aucie będzie wyczuwalny delikatny, przyjemny zapach. Produkty dostępne są w wygodnej formie past lub aerozoli, a każdy z nich umożliwia szybką i bezproblemową aplikację.

Do zastosowania na zewnątrz ADBL Tire and Rubber Cleaner

Dokładnie wyczyszczone auto przyciąga wzrok i świetnie się prezentuje. By zadbać o lakier, wystarczy sięgnąć po dostępne w naszym sklepie kosmetyki samochodowe do stosowania na zewnątrz. To świetny wybór dla osób, które marzą o lśniącej karoserii bez zarysowań czy śladów kurzu i błota. W ofercie znajdą Państwo aerozole i pasty najlepszych producentów.

Zestawy kosmetyków samochodowych Autoglym High Definition Cleanser Kit

Jeśli pragną Państwo zadbać o wygląd swojego auta, zachęcamy do zaopatrzenia się w zestawy kosmetyków samochodowych cenionych producentów. W każdym z nich znajdują się specjalistyczne środki do ochrony lakieru karoserii oraz tapicerki. Nie tylko świetnie czyszczą, ale także pozostawiają przyjemny zapach wewnątrz auta.

Korekta lakieru Koch Chemie – Gąbka polerska żółta

Konieczna okazała się korekta lakieru? By skutecznie pozbyć się zarysowań, zachęcamy Państwa do wypróbowania specjalistycznych kosmetyków samochodowych renomowanych marek. W naszej ofercie znajdują się m.in. wytrzymałe gąbki polerskie, materiały ścierne, politury maszynowe oraz zestawy środków do renowacji karoserii, które pozwalają na szybkie pozbycie się zarysowań.

Najnowsze produkty
Wyświetl więcej
Aktualne promocje
Wyświetl więcej
Co nowego na blogu?

Mycie samochodu – cenne wskazówki

Mycie pojazdu – pozornie banalna czynność, którą niestety spora część właścicieli czterech kółek wykonuje w nieprawidłowy sposób i przy użyciu niewłaściwych do tego narzędzi. Zestaw wiadro + woda + detergent + gąbka to połączenie znane wszystkim, jednak szkopuł tkwi w jakości i odpowiednim doborze poszczególnych elementów. Bardzo łatwo bowiem, stosując np. nieodpowiedni środek myjący lub […]
Czytaj dalej