Powierz swój ukochany samochód w doświadczone ręce!

Shine Car Detailing to miejsce, dzięki któremu Twój samochód znów ma szansę wyglądać tak, jak wtedy, kiedy po raz pierwszy dumnie opuszczał progi salonu samochodowego. W SCD zadbamy również o to, aby czasy jego świetności trwały jak najdłużej.
Shine Car Detailing jest profesjonalnym studiem pielęgnacji pojazdów, zatrudniającym wykwalifikowanych pracowników, którzy działają z ogromnym zaangażowaniem oraz nie poprzestają w doskonaleniu swoich umiejętności. Mamy za sobą liczne szkolenia i pokazy, prowadzone pod okiem najlepszych specjalistów z branży detailingu, dlatego gwarantujemy najwyższą jakość usług. W naszej pracy dbamy o każdy szczegół, czego dokonujemy m.in. dzięki zastosowaniu produktów jedynie wysoko półkowych marek ( Ceramic Pro, Koch Chemie, czy też Rupes, Autobrite, etc.).
Praca przy pielęgnacji pojazdów stanowi ogromną część naszego życia, lecz dzięki wielkiej miłości do motoryzacji jest to zajęcie, które sprawia nam mnóstwo radości i satysfakcji. Naszą wiedzą i doświadczeniem pragniemy podzielić się ze wszystkimi, którzy marzą o tym, aby ich samochód był zawsze zadbany i piękny.
Do każdego Klienta i jego pojazdu podchodzimy w sposób szczególny i indywidualny, nie ma u nas miejsca na rutynę i bylejakość.
Nasza firma oferuje szeroki wachlarz usług związanych z detailingiem, a w nim:
KOREKTA LAKIERU – zabieg, który pozwala na usunięcie aż 98 % niedoskonałości lakieru (zarysowań, mikrorys, hologramów). Sprawia, że powierzchnia karoserii staje się nieskazitelna i pełna blasku, odzyskuje głębię kolory. W zależności od potrzeb obejmuje jeden, bądź dwa etapy. Doskonale przygotowuje lakier pod aplikację wosku czy powłoki ceramicznej.
APLIKACJA WOSKU SYNTETYCZNEGO / NATURALNEGO – zabezpieczenie tego typu chroni karoserię przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Lakier staje się bardziej odporny na kwaśne deszcze, promieniowanie UV, sól drogową itp., a w efekcie zmniejsza się ryzyko powstawania korozji. Zabieg ten znacząco wpływa również na kwestię wizualną pojazdu, bowiem wyróżnia się on pięknym blaskiem, a przy tym jest bardziej odporny na zabrudzenia.
APLIKACJA POWŁOK – powłoki te to od kilku lat najlepszy na rynku sposób na zabezpieczenie karoserii pojazdu. Utrzymują się nawet 5 lat i zachowują przez ten czas lakier w nieskazitelnej kondycji. Więcej przeczytasz na naszym blogu: https://shinecardetailing.pl/cerami…
OKLEJANIE POJAZDU FOLIĄ – to świetny sposób, by utrzymać karoserię oraz inne elementy jak np. reflektory, lusterka czy klamki w doskonałej kondycji. Ze względu na swoją grubość (nawet 150 mikronów) folia nadaje niezwykle skuteczną ochronę powierzchniom, które każdego dnia narażone są na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Wybór pomiędzy zabezpieczeniem pojazdu powłoką ceramiczną czy folią zależy od indywidualnych preferencji Klienta, na bazie których oceniamy, co będzie najlepszym rozwiązaniem. Można także łączyć obydwie usługi, np. najbardziej newralgiczne elementy typu zderzaki, reflektory, lusterka oklejając folią, a karoserię zabezpieczyć powłoką ceramiczną.
CZYSZCZENIE WNĘTRZA POJAZDU – nie straszne nam nawet najgorsze zabrudzenia. Jeśli chcesz pozbyć się trudnych plam, odświeżyć tapicerkę, przywrócić estetyczny wygląd elementom plastikowym, winylowym, drewnianym, etc., pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, to jest to zabieg dla Ciebie. Demontujemy wówczas całe wnętrze, tak aby dotrzeć do nawet największych zakamarków.
CZYSZCZENIE ELEMENTÓW SKÓRZANYCH – skóra to wyjątkowy materiał. Pięknie się prezentuje, lecz łatwo ulega zabrudzeniom trudnym do usunięcia domowymi sposobami. Wymaga fachowej pielęgnacji, by na długo mogła zachować swój wyjątkowy wygląd. W Shine Car Detailing zadbamy o skórzaną tapicerkę przy użyciu specjalistycznych produktów które ją wyczyszczą, odżywią i zaimpregnują.
LAKIEROWANIE PRZETARTEJ SKÓRY – skóra uszkodzona w ten sposób wygląda nieestetycznie i narażona jest na powstawanie dziur. Możliwe jest jej ponowne polakierowanie, co przywraca świetny wygląd i sprawia, że tapicerka wygląda jak nowa.
PONOWNE OBSZYWANIE TAPICERKI – to zabieg dla tych, którzy diametralnie chcą odświeżyć wygląd swojego pojazdu. Usługa dedykowana zarówno dla wiekowych samochodów, w których tapicerka jest w fatalnym stanie i nie da się jej uratować, lecz także dla tych nowych, gdzie właściciel chce postawić na nowoczesny design i dobrać wygląd wnętrza samochodu wg własnych upodobań.
CZYSZCZENIE SILNIKA – w bezpieczny sposób (bez użycia wody) przywracamy czysty i świeży wygląd serca Twoich ukochanych czterech kółek
RENOWACJA REFLEKTORÓW – zmatowione reflektory znacząco wpływają na pogorszenie komfortu i bepieczeństwa jazdy, a także psują ogólny wygląd pojazdu. Ich profesjonalne wypolerowanie sprawia, że znów wyglądają jak nowe oraz we właściwy sposób rozpraszają wiązkę światła. Efekty zabezpieczamy przy pomocy folii bezbarwnej bądź powłoki Ceramic Pro.
CZYSZCZENIE FELG – felgi to jeden z tych elementów pojazdu, które narażone są na najcięższe zabrudzenia. Sprawimy, że ten element kół wyglądał będzie jak nowy, a dzięki warstwie powłoki ceramicznej czy folii, pozostanie zdecydowanie bardziej odporny na ponowne przyjmowanie brudu.
CZYSZCZENIE I IMPREGNACJA DACHÓD CABRIO – Miękki dach cabrio, tzw. soft top, to wyjątkowy rodzaj powierzchni, który potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji, aby jak najdłużej pozostał funkcjonalny (odporny na przemakanie) oraz prezentował się dobrze. W Shine Car Detailing znajdziesz opcję czyszczenia i impregnacji dachu cabrio, dzięki czemu przejażdżki Twoim niebanalnym pojazdem będą mogły sprawiać Ci wiele radości.
RENOWACJA ZABYTKOWYCH POJAZDÓW – we współpracy ze specjalistami jesteśmy w stanie nawet najbardziej zaniedbany, wiekowy samochód uczynić wzbudzającym podziw oldtimerem. Nasi przyjaciele w razie potrzeby zajmą się lakierowaniem elementów, ponownym obszywaniem skóry czy innymi fachowymi zabiegami, a my nadamy ostatecznego szlifu i zabezpieczymy pojazd w taki sposób, byś mógł cieszyć się nim przez długie lata.
ODNOWA ELEMENTÓW ZE STALI NIERDZEWNEJ – stal nierdzewna pełna rys i zmatowień? Damy radę także i z tym! Odbierzesz od nas element o lustrzanym blasku, pozbawiony wszelkich skaz.
WYCIĄGANIE WGNIECEŃ METODĄ BEZINWAZYJNĄ – usługa dedykowana osobom, które chcą pozbyć się wgnieceń w pojeździe bez potrzeby ponownego lakierowania elementów karoserii.
Zaufały nam już setki Klientów, pozwól nam udowodnić, że także i Twój samochód trafił w odpowiednie ręce. Do zobaczenia!